Jesteś tutaj: Systemy kominowe / Kominy wentylacyjne

Kominy wentylacyjne

Pustaki (kominy) wentylacyjne wykonane z betonu lekkiego przeznaczone są do budowy grawitacyjnych systemów wentylacyjnych, do wentylacji pomieszczeń w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Kominy wentylacyjne charakteryzują się dużą wytrzymałością na ściskanie i stosunkowo niską wagą, co pozwala na stosowanie ich w budynkach wielokondygnacyjnych.

W naszej ofercie znajdziesz kominy wentylacyjne zbudowane z pustaków jedno, dwu, trzy i czterociągowych; o różnych wymiarach. Wszystko po to, aby można było zlicować kominy dymowe lub spalinowe właśnie z przewodami wentylacyjnymi.

W naszej ofercie znajdziesz także ceramiczne pustaki wentylacyjne o średnicy 15cm. Doborem komina powinien zająć się fachowiec, dlatego zapraszamy na spotkanie z naszym doradcą.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na materiały budowlane. Jeśli interesuje Cię cena lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:

Osoba kontaktowa: Lukasz Radomski
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322