Jesteś tutaj: Pokrycia dachowe / Dachówki karpiówki

Dachówki karpiówki

Karpiówka to tradycyjny model dachówki ceramicznej. Karpiówki przez swą prostą i nie narzucającą się formę tworzą powierzchnie dachów o klasycznej piękności.

Mały format sprawia, że karpiówka umożliwia układanie skomplikowanych elementów dachowych, jak miękkie kosze, czy wole oczka. Dachówka karpiówka daje tym samym szerokie możliwości architektoniczne.

Wybór kolorów jest w przypadku karpiówek zwykle większy niż w dachówkach zakładkowych. Tradycjonaliści pozostaną przy naturalnej czerwieni, która od wieków kojarzy się z ceramiką, natomiast jeśli poszukujesz nowych wrażeń, innych rozwiązań, dachówki karpiówki to pokrycie nad którym warto się zastanowić.

Karpiówka, jak już wspomniano, to pokrycie dachowe produkowane w ogromnym wyborze barw i odcieni, dlatego do Twojej dyspozycji są katalogi, dzięki którym dobierzesz odpowiadający Ci kolor.

W naszej ofercie znajdziesz karpiówki takich firm jak: Creaton, Koramic oraz RuppCeramika.

Abyś poznał rzeczywistą wartość inwestycji, wykonamy dla Ciebie bezpłatną, kompleksową wycenę dachu, która będzie zawierać wszystkie konieczne elementy.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na materiały budowlane. Jeśli interesuje Cię cena karpiówki lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322