Jesteś tutaj: Ściany / Zaprawy i kleje

Zaprawy i kleje

Zaprawa murarska stanowi jedynie niespełna 7% objętości każdego muru. Warto jednak, abyś dobrał odpowiednie rozwiązanie do murów swojego domu, gdyż to właśnie zaprawa w dużej mierze decyduje o trwałości ściany.

W naszej ofercie znajdziesz:

- Zaprawy murarskie cementowe przeznaczone do murowania ścian z cegieł, pustaków ceramicznych i bloczków betonowych. Stosuje się je wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz elementów muru o dużych obciążeniach.

- Zaprawy do silikatów białe i szare przeznaczone do murowania na cienką spoinę (grubość od 1 do 3 mm) ścian z cegieł i bloczków silikatowych.

- Zaprawy klejowe do betonów komórkowych odmiany D białe i szare stosowane do murowania na cienką spoinę (grubość od 1 do 3 mm) ścian z gazobetonu. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

- Zaprawy ciepłochronne do ścian jednowarstwowych (bez docieplenia) z pustaków ceramicznych i gazobetonu.

- Zaprawy do klinkieru przeznaczone do murowania ogrodzeń, fundamentów, studzienek, ścian konstrukcyjnych i kominów z cegieł klinkierowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zaprawy barwione w masie i tzw. szare.

Jak widzisz hurtownia Cebj-Pekabud Wrocław oferuje Ci zaprawy murarskie w szerokim wyborze i w atrakcyjnych cenach firm Alpol, Anser, Baumit i Kreisel. Zadzwoń i sprawdź sam:

Osoba kontaktowa: Grzegorz Bury
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322