Jesteś tutaj: Fundamenty / Piasek i kruszywa

Piasek i kruszywa

Piaski i inne kruszywa stanowią około 80% całkowitej objętości betonu. Kruszywa mają tym samym znaczący wpływ na kształtowanie cech zarówno świeżego beton jak i w postaci związanej. W swojej budowie powinieneś stosować kruszywo o zróżnicowanych frakcjach, czyli różnej wielkości ziaren. Najczęściej używa się kruszywo drobne - piasek, pospółka oraz grube - żwir. Piasek powinien stanowić ponad 30% masy całego kruszywa.

Hurtownia Cebj-Pekabud-Pekabud oferuje Ci piasek i żwir w wersji kopanej (nieoczyszczonej) używany do zasypywania i obsypwania fundamentów, jak i piasek płukany (oczyszczony z osadów), który wykorzystasz do murowania, wykonania tynków i posadzek.

Dobre kruszywo nie powinno zawierać zanieczyszczeń: szkła, torfu, kawałków drewna, humusu oraz gruntów pylastych i ilastych. Wszelkie zanieczyszczenia z piasku i żwiru trzeba usunąć przesiewając przez sita.

Hurtownia Cebj-Pekabud Wrocław to sprzedaż piasku i kruszywa w atrakcyjnych cenach. Zadzwoń i przekonaj się sam:


tel. 536 137 322

e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: W chwili obecnej wstrzymujemy zamówienia na piasek i inne kruszywa. Do odwołania.

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322