Jesteś tutaj: Inne materiały / Betonowa kostka brukowa

Betonowa kostka brukowa

Kostka betonowa o odpowiednio dobranym kolorze i kształcie zmieni zwykły chodnik betonowy w element, który wspaniale skomponuje się z otoczeniem. Podjazd dla twojego samochodu nie musi już być monotonny i szary - może współgrać elewacją i otoczeniem budynku. Podjazd z kostki Behaton, Holland czy Unistone będzie bardzo estetyczny i równocześnie odprowadzi nadmiar wody opadowej do podłoża.

Opis najpopularniejszych kostek betonowych:

Behaton
Behaton to tradycyjna, prosta kostka, która dzięki zazębiającym się elementom stworzy trwałą, monolityczną całość. Kostka ta najlepiej sprawia się na dużych powierzchniach przemysłowych. Produkowana jest w 2-ch grubościach i spełnia 'najtwardsze' wymogi.

Holland
Kostka Holland to prostokątna kostka imitująca wzór parkietu. Posiada równą powierzchnię oraz niewielkie sfazowania. Z tego względu doskonale nadaje się na materiał do układania powierzchni użytkowych wymagających równiej i trwałej nawierzchni (ciągów pieszych, dróg rowerowych, ścieżek).

Unistone
Unistone stosowana jest przede wszystkim na terenach otwartych, gdzie jej specyficzny kształt zapewnia estetyką i funkcjonalność. Dużym atutem tej kostki jest zazębiający się kształt, który pozwala na szybkie układanie z niej powierzchni o dużym natężeniu ruchu (place, zajezdnie).

W ofercie hurtowni Cebj-Pekabud Wrocław znajdziesz brukowe kostki betonowe zarówno w zwykłym szarym kolorze, jak i kostki ceglane, grafitowe, żółte czy brązowe. Kostki brukowe z betonu oferujemy w dwóch grubościach: 6cm oraz 8cm. Powyższe produkty oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, zadzwoń i sprawdź sam:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: sprzedaz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322