Jesteś tutaj: Inne materiały / Tynki zewnętrzne

Tynki zewnętrzne

Tynki zewnętrzne to materiał, który po pierwsze ma chronić ściany zewnętrzne Twojego domu przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, a po drugie - być ozdobą elewacji. Ozdobne tynki zewnętrzne stosuje się przede wszystkim do wykańczania domów ocieplonych metodą lekką mokrą. Tynki te mają znacznie bogatszą kolorystykę i różnorodność faktur niż tradycyjne tynki cementowo-wapienne.

Decydując się na położenie tynków strukturalnych w tzw. "baranku" jak i "drapanym" pamiętaj o różnych uziarnieniach (stosuje się głównie od 1-3mm).

Hurtownia Cebj-Pekabud Wrocław w swojej ofercie posiada zarówno najpopularniejsze tynki mineralne i akrylowe, jak i zaawansowane technologicznie tynki silikonowe, silikatowe oraz tzw. nanotynk. W sprzedaży są również ozdobne tynki mozaikowe stosowane przede wszystkim do zewnętrznego wykończenia kominów.

W ofercie znajdziesz tynki pełną gamę kolorystyczną strukturalnych tynków zewnętrznych czołowych firm:

  • Alpol
  • Nowy Ląd
  • Anser
  • Weber
  • PCB

Jeśli jesteś trochę zdezorientowany ogromnym wyborem tynków, pomożemy Ci w doborze odpowiedniego odpowiedniego rozwiązania. Gwarantujemy także atrakcyjne ceny na zewnętrzne tynki strukturalne. Zadzwoń i sprawdź sam:


tel. 536 137 322
tel. kom. 536 137 322
e-mail: grzegorz@cebj.pl

Uwaga: nasz obszar działania to Wrocław i okolice (dawne woj. wrocławskie).

Cebj-Pekabud Wrocław - hurtownia budowlana, 52-131 Wrocław, ul. Buforowa 108 (nasza stara siedziba to Bielany Wrocławskie), tel. 536 137 322